Články obchodu 1-koupelny.cz

Naposledy přidané

Kludi E2: Koupelna s nádechem svěžesti

Kludi E2: Koupelna s nádechem svěžesti

Jako protiváha ke každodennímu ruchu a shonu působí jasné linie, umírněné barvy a tvary – zkrátka vše pro zklidnění těla i mysli. A jak KLUDI dokazuje, dá se tato myšlenka spojit s chladnou elegancí. Proč se vzdávat pohodlí a dobrého designu, když můžete mít oboje. Kludi E2 s sebou přináší koncept jedinečné estetiky. Její měkké tvary, zaoblené rohy a hrany i páka ve tvaru tabletu jsou obrazem dnešní doby. "Je vytvořená pro moderní život se všemi jeho aspekty", říká designér Michael Stein.

Díky umírněnému vzhledu, který spojuje rovné linie s oblými tvary, se tato baterie hodí do geometricky i organicky zařízených koupelen. Kromě toho její extrémně plochá páka, která se prolíná celým sortimentem, skvěle padne do ruky.

celý článek >>

AKCE HUPPE Aura SKLADEM

Využjte speciální zvýhodněné akce na sprchové kouty německého výrobce Huppe Aura elegance.

Vybrali jsme pro Vás nejprodávanější rozměry dveří do niky i dveří v kombinací s boční stěnou ze série Huppe Aura elegance. Sprchové kouty jsou v provedení stříbná lesklá, sklo čiré s povrchovou úpravou skla pro snažší čistitelnost Antiplaque.

celý článek >>

Příjemné teplo do Vaší koupelny. Nerezové žebříky - Slevy 75%!

Představte si ten příjemný pocit, kdy přijdete domů v tomto mrazivém počasí a napustíte si horkou vanu. Toto má rád snad každý z nás, ale už méně příjemné je, když ve Vaší koupelně nemáte radiátor a tím je v koupelně větší zima než v místnostech, kde jsou radiátory. Navíc Vám i voda ve vaně rychleji vychládá. Máme pro Vás proto řešení v podobě nerezových žebříků do Vaší koupelny, které nejen, že Vaši koupelnu skvěle vyhřejí, ale také velmi luxusně vypadají a slouží i jako sušák.

celý článek >>

Pozor AKCE - Koupelnové sety za pár kaček!

Předěláváte Vaši koupelnu, rozhodli jste se předělat Vaše jádro v bytě nebo stavíte nový dům a chcete aby Vaše koupelna vypadala co nejlépe, aniž byste do ní investovali mnoho peněz? Právě proto se inspirujte naší nabídkou akčních koupelnových setů za opravdu nízké ceny. V této nabídce naleznete několik setů a to například koupelnový set, set umyvadlový, set WC a jeho kompletního příslušenství nebo také koupelnový set sprchový. Využijte tedy naší skvělé nabídky a proveďte rekonstrukci Vaší koupelny za pár kaček!

celý článek >>

Opravdový relax - Hydromasážní boxy do Vaší koupelny!

Pokud jste milovníci opravdového relaxu, který je po dlouhém dni velmi důležitý, inspirujte se naší nabídkou hydromasážních boxů, kterou jsme pro Vás připravili. U nás máte na výběr hned z několik variant hydromasážních boxů a to z čtyřúhelníkových, čtvrtkruhových a parních. Můžeme Vám zaručit opravdovou kvalitu.

celý článek >>

Vkusné stojánkové kuchyňské baterie s vytahovací sprškou !

Hitem současných domácností se staly praktické stojánkové kuchyňské baterie s vytahovací sprškou, které Vám práci v kuchyni zcela zjednoduší. Tyto kuchyňské baterie jsou naprosto ideální a jistě je v kuchyni každý ocení!
celý článek >>

Představujeme Vám NOVINKU - Imso mosaico !

Seznamte se s novinkou Imso mosaico! Jedná se o kamenné mozaiky všech možných odstínů, které perfektně doladí Váš interiér a bude tak naprosto odlišný! Mozaikové moduly jsou umístěné na síťce speciálně tak, aby po položení ztratily vzhled "dlaždice". Pořiďte si k Vám domů právě tyto mozaikové kamenné dlaždice, které dodají interiéru naprosto jiný rozměr a bude tak vypadat opravdu dokonale.
celý článek >>

Značka Kludi - vše pro krásnou koupelnu!

Rozhodujete se právě, zda rekonstruovat koupelnu? Jistě že při rekonstrukci koupelny se vše točí kolem sprchových koutů, van a koupelnového nábytku, ale myslet byste měli také na detaily, jako jsou např. různé sprchové sady, umyvadlové baterie, sprchové baterie a mnoho dalšího.
celý článek >>

Koupelnové baterie za nejlepší ceny

Chystáte se rekonstruovat koupelnu a nebo chcete jen nové koupelnové baterie? Tak právě pro Vás jsme připravili koupelnové baterie, které jsou součástí vany, umyvadla, bidetu nebo dokonce sprchy, určitě si vyberete. Na výběr je jich spousta, v našem sortimentu najdete i spoustu neobvyklých koupelnových baterií se zajímavým designem.
celý článek >>

Designové speciální vany

Máte moderní koupelnu a hledáte do ní nějakou atypickou vanu? Hledáte vanu, kterou nikdo jiný mít nebude? Právě pro Vás jsme připravili do naší nabídky speciální vany, kterých tu najdete na desítky.
celý článek >>