Koupelnový nábytek

Chybí Vám v koupelně úložné prostory? Chcete do ní uložit ručníky a čistící prostředky, které nevyužíváte každý den? Vyberte si ze široké nabídky koupelnového nábytku různého provedení, velikostí a barev. Koupelnový nábytek německého výrobce Duravit je charakterizován čistými liniemi, funkčností a nejvyšší kvalitou provedení. Je vyroben ze 3vrstvé desky, která je vysoce odolná proti vlhkosti, tudíž je zaručena kvalita i při každodenním zapaření koupelny. Vyberte si závěsné skříňky, nízké skříňky, kontejnery na kolečkách a nábytkové sety. Koupelnový nábytek je čím dál více moderním řešením úložných prostor, využijte tuto možnost i Vy!

U nás naleznete vše!

Pro lepší orientaci, jsme pro Vás koupelnový nábytek rozdělili do několik dalších podkategorií, aby hledání Vámi požadovaného produktu, bylo co nejjednodušší. Vybírat tedy zde můžete z nábytkových setů, nejrůznějších skříněk pod umyvadlo, horních skříněk, zrcadlových skříněk, vysokých nebo nízkých skříněk, dále Vám nabízíme i praktické pojízdné kontejnery, odkládací poličky nebo i prostorové úsporné sifony. Zkrátka výběr na našem Eshopu je velmi rozmanitý a je jen na Vás, jak si Vaši koupelnu uspořádáte.


Výprodej koupelny

Nimco kalypso police bez ohrádky

Nimco kalypso police bez ohrádky
471 Kč
389 Kč
471 Kč
0%
Tradiční design, který neomrzí a hodí se do jakékoliv koupelny. Série Kalypso je určena pro instalaci vrtáním i lepením Sklo matné, rozměry 12 x 50 cm