Sprchové kouty

Vyberte si ze široké nabídky sprchových koutů různých velikostí, tvarových provedení a designů. V nabídce naleznete produkty německého výrobce Hüppe, který vyrábí sprchové kouty již od 60. let. Za více než 50 let výroby byly zdokonaleny ve všech směrech a jsou zárukou vysoké kvality provedení a designu. Vybírat můžete z rámových i bezrámových provedení a různých designů. Volitelnou položkou je také Antiplaque, technologická úprava skla pro snazší údržbu. Takto ošetřené sklo je hladší a voda po něm rychleji stéká. Na skle tak zůstane méně nečistot a vodního kamene. U produktů českého výrobce Polysan naleznete úpravu skla pro snazší čistitelnost Antidrop, která je již v ceně výrobku, což je jistě příjemným benefitem. Sprchové kouty vybírejte i na základě prostorových možností Vaší koupelny, nabídka je vytříbená a rozmanitá, věříme tedy, že si vybere každý náročný zákazník.

Perfektní sprchové kouty!

V naší nabídce najdete jen ty kvalitní sprchové kouty různých typů od výrobců, jako jsou např. Huppe, Polysan, Duscholux a dalších. Pokud milujete dlouhé vystávání pod tekoucí vodou, tak právě pro Vás jsou sprchové kouty jako stvořené! Nechte se inspirovat naší nabídkou a zasněte se, jaké by bylo relaxovat právě v těchto sprchových koutech, které vidíte. No, nebylo by to skvělé? Připravili jsme pro Vás i řadu luxusních koutů, ke kterým se řadí i parní generátory.

Užijte si každé sprchování naplno!

Pokud se chcete cítit jako na wellness dovolené a chcete se uvolnit, ideální pro Vás budou parní generátory, které najdete také v kategorii sprchové kouty. Pokud máte problémy se zády, v těchto generátorech ale i sprchových koutech se skvěle uvolníte!


Výprodej koupelny

Huppe Top Plus šetrný čistící prostředek na sklo

Huppe Top Plus šetrný čistící prostředek na sklo
774 Kč
576 Kč
697 Kč
10%
Huppe Top Plus vhodný pro celý sanitární obor. Optimální pro čištění snadno ošetřovatelného skla Huppe Anti-Plaque a chromových povrchů. Ekologicky testovaný a biologicky...

Huppe stěrka

Huppe stěrka
774 Kč
576 Kč
697 Kč
10%
Huppe stěrka pro rychlé, nekomplikované, rutinní čistění po každém sprchování, barva: chrom

Huppe háček na ručník

Huppe háček na ručník
182 Kč
135 Kč
163 Kč
10%
Huppe držák na ručník je vyráběn v barevném provedení chrom.

Huppe Top Plus šetrný čistící prostředek - balení 6 ks

Huppe Top Plus šetrný čistící prostředek - balení 6 ks
5 343 Kč
2 790 Kč
3 376 Kč
37%
Jedinečná akce platná do konce dubna úspora 1.270,-Kč z doporučených MO cen. Huppe Top Plus vhodný pro celý sanitární obor. Optimální pro čištění snadno ošetřovatelného skla...