Sprchový program

Dáváte přednost sprchování před koupáním ve vaně? Rekonstruujete koupelnu, nebo stavíte novou a chcete si vybavit sprchový kout? V kategorii sprchový program můžete vybírat z nepřeberného množství výrobků, určených do sprchy, ať už jsou to samotné sprchy, sprchové sety nebo nejrůznější držáky. Mezi oblíbené produkty v našem sprchovém programu patří různé hlavové sprchy, pod kterými můžete během sprchování relaxovat a které nabízíme v různých designových tvarech. Také mezi ručními sprchami, kterých nabízíme opravdu velké množství si jistě vyberete, ať už sprchu s masážními prvky nebo klasickou. Pokud sháníte pouze novou sprchovou hadici nebo další příslušenství, samozřejmě je náš sprchový program také nabízí. Vybírat můžete z kvalitního sortimentu značek jako je např. Kludi, Köhler, Grohe.. a z dalších.

Chystáte se na rekonstrukci koupelny?

Rozhodli jste se právě, že budete v nejbližší době rekonstruovat Vaši koupelnu? Raději se sprchujete než koupete? Odpočinete si více pod tekoucí vodou? Ano? Tak to jste na správném místě! Připravili jsme pro Vás kategorii sprchový program, ve které najdete vše potřebné k tomu, abyste mohli s rekonstrukcí pomalu, ale jistě začít!

Kvalitní sortiment!

Připravili jsme pro Vás široký sortiment plný kvalitních produktů, jako jsou např. ruční sprchy, přívalové sprchy, sprchové sety, sprchové systémy, držáky sprchy, sprchové hadice a vše potřebné k tomu, aby Vaše sprcha byla naprosto dokonalá pro každodenní koupel! Nabídka je plná produktů od zástupců, jako jsou např. Grohe, Kludi, Hansa, Kohler a spousta dalších. Nechte se inspirovat a vyšperkujte si Vaši koupelnu! Kategorie sprchový program je plná praktických produktů, které zvýší kvalitu Vaší koupelny a Vy se tak v ní budete vždy cítit perfektně!


Výprodej koupelny

KOHLER Flipside ruční sprcha

KOHLER Flipside ruční sprcha
3 384 Kč
1 678 Kč
2 031 Kč
40%
Díky snadnému používání je KOHLER Flipside ideální ruční sprchou pro všechny generace a také pro všechny osoby s omezenou pohyblivostí rukou. Každou variantu sprchového...

KOHLER Ellipse ruční sprcha

KOHLER Ellipse ruční sprcha
1 690 Kč
838 Kč
1 014 Kč
40%
KOHLER Shift Ellipse designová multifunkčí ruční sprcha se dvěma volitelnými proudy vody je k dispozici v elegantní kombinaci lesklý chrom/černá. Předností ruční sprchy KOHLER Shift...

GROHE RAINSHOWER ICON RAINBOW ruční sprcha 27447000

GROHE RAINSHOWER ICON RAINBOW ruční sprcha 27447000
3 045 Kč
3 684 Kč
GROHE RAINSHOWER ICON RAINBOW ruční sprcha 27447000 - chrom/lila