Vanové zástěny

Chtěli byste do Vaší koupelny sprchu i vanu, ale jste limitováni prostorem? Vyberte si z naší široké nabídky vanových zástěn různých velikostí a provedení. Nepřehlédněte vanové zástěny německého výrobce Huppe, který vyrábí zástěny již od 60. let. Za více než 50 let výroby byly vanové zástěny zdokonaleny ve všech směrech a jsou zárukou vysoké kvality provedení a designu. Vybírat můžete z rámových i bezrámových provedení a různých designů. Volitelnou položkou je také Antiplaque, technologická úprava skla pro snazší čistitelnost. Takto ošetřené sklo je hladší a voda po něm rychleji stéká. Na skle tak zůstane méně nečistot a vodního kamene. Vanové zástěny české značky Polysan jsou zárukou kvalitního provedení již od roku 1996. Jsou nabízeny vč. povrchové úpravy skla Antidrop, která zajišťuje snazší čistitelnost.

Vanové zástěny HUPPE

Od značky Huppe Vám nabízíme širokou nabídku vanových zástěn, které jsou skvělým a praktickým pomocníkem do koupelen, kde je vana a sprchový kout se již nevejde. Vanové zástěny Huppe můžete vybírat podle vzhledu a ceny, ale také na základě prostorových možností Vaší koupelny a hlavně rozměrů Vaší vany. Díky vanovým zástěnám se Vaše koupelna příjemně zútulní.

Různé velikosti zástěn

Vanové zástěny jsme pro Vás přehledně rozdělili do 4 skupin, podle dílů zástěn. Vybírat tedy můžete z 1-dílných, 2-dílných, 3-dílných nebo také sklapovacích vanových zástěn. Výběr je jen a jen na Vás. Neváhejte a zútulněte si Vaši koupelnu.